Tel: 732 681 000 Adres: 42-700 Lubliniec, ul. M.C. Skłodowskiej 61 E-mail: busybeesprzedszkole@gmail.com

Rekrutacja

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem Dziecka do przedszkola, to zachęcamy do kontaktu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.30 – 16.30 (tel: 533 619 020).
Rekrutacja do grup przedszkolnych prowadzona jest przez cały rok kalendarzowy. Jeśli w wybranej grupie są wolne miejsca, to Dziecko może dołączyć do niej w dogodnej dla Państwa chwili.

Rekrutacje do nowotworzonych grup, które rozpoczną pracę we wrześniu – rozpoczynamy na początku roku kalendarzowego.

Aby zapisać dziecko do przedszkola BUSY BEES należy:

• Przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową. (POBIERZ)
  • Podpisać umowę cywilnoprawną.
  • Złożyć wypełnioną kartę informacyjną Dziecka.
  • Wpłacić wpisowe.

Liczba miejsc – z troski o komfort Dzieci i Rodziców – jest ograniczona.
O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Przedszkole zapewnia opiekę i edukację Dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat.